1 września w  naszej szkole  grupa sześciolatków rozpoczęła naukę w pierwszej klasie.  Za uczniami już pierwsze tygodnie  w nowej klasie i z nowymi nauczycielami. Okres adaptacyjny przebiegł szybko i pomyślnie. Wychowankowie czują się świetnie oraz mają mnóstwo energii i zapału do nauki.

 

 

Życzymy wszystkim pierwszakom powodzenia i udanej podroży do Krainy Wiedzy w naszej szkole.

 

Natalia Kowal

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 

 ©2019 Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. Jeżli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.