Po raz drugi uczniowie naszej szkoły  zostali laureatami Ogólnopolskiego Programu Szkoła z Klasą 2.0 i będą reprezentować naszą Małą Ojczyznę na Festiwalu Szkoły z Klasą 2.0 w Warszawie. Jest to wielkie wyróżnienie dla uczniów i grona pedagogicznego, ponieważ na 309 szkół z całej Polski, biorących udział, aż 2 grupy z naszej szkoły zakwalifikowały się do wielkiego finału przedstawiciele klasy III i klasy V.
Obecna edycja programu w roku szkolny 2014/2015 była prowadzona pod hasłem „Czytamy i odkrywamy”. 

Przez cały rok dyrektor – Irena Jaskółka, szkolny koordynator – Dorota Krawczyk i nauczycielki: Natalia Szajber, Renata Praczyk, Dorota Stańczak, Bogumiła Gromada i Monika Kasperkowiak wspólnie z uczniami podejmowały działania, które dokumentowane były na platformie e-coachingowej Szkoły z Klasą 2.0. Realizowane zadanie Spacer edukacyjny TIK – wprowadziło w szkole zwyczaj systematycznej obserwacji sposobów wykorzystania nowych technologii na lekcjach różnych przedmiotów, ale także podczas przerw i zajęć pozalekcyjnych.

 

Wychowankowie zaprezentują w Warszawie następujące projekty:

 

KLASA III

"Odkrywamy jak to z pismem i książką było. Propagujemy czytanie. Piszemy własne książki."

 

 

KLASA V

"Czym walczono podczas II wojny światowej?"

 

 ©2019 Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. Jeżli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.