DSC02389

 

Dnia 9 grudnia przedstawiciele klas wraz z wychowawcami uczestniczyli w debacie szkolnej. Celem spotkania było stworzenie Kodeksu 2.0 naszej szkoły na podstawie wcześniej przeprowadzonych debat klasowych.

Na początku pani Natalia Szajber- koordynator programu  wytłumaczyła jak będzie wyglądał przebieg spotkania. Następnie wszyscy przeszliśmy do pracy w grupach. Na kartkach wypisywaliśmy swoje propozycje do Kodeksu 2.0. Kolejny etapem było mieszanie grup klasowych. Każda grupa otrzymała jeden arkusz, z jednym punktem kodeksu, gdzie na podstawie propozycji uczniów i nauczycieli z całej szkoły musieliśmy stworzyć jedno rymujące się hasło do naszego szkolnego kodeksu.

Było to ciekawe zadanie, ale równie trudne. Często brakowało nam rymów :)

Po około 2 godzinach mieliśmy już roboczą wersję Kodeksu 2.0 Szkoły Podstawowej Starej Obrze. Na zakończenie odbyło się głosowanie- tym samym wszyscy obecni zaakceptowali powstały kodeks.

Uroczyste zatwierdzenie kodeksu odbędzie się po feriach (pod koniec lutego 2014r.).

TIKomaniacy z klasy II

 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z DEBATY SZKOLNEJ

 

 

 ©2019 Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. Jeżli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.