Dzisiejszy dzień czyli 21 maja 2018 Tropiciele wiedzy poświęcili  wspólnemu odkrywaniu przez społeczność uczniowską naszej szkoły, a także nauczycieli.

Każdy uczeń oraz pracownik naszej szkoły mógł podejść do stanowisk usytuowanych na korytarzu szkolnym, w których przeprowadzane były różne doświadczenia, a mianowicie: można było zbudować płuca, poznać znaczenie cieczy nienewtonowskiej, zbudować obwody elektryczne, zobaczyć jak działa erupcja wulkanów, jak działa konik solarny, a także jak łatwo można wykonać oczyszczalnie brudnej wody.

Dla wielu były to ciekawe nowe doświadczenia, w których z ochotą brało udział dużo osób.

W naszej klasie z kolei każdy mógł się pobawić robotami wielozmysłowymi wykonanymi przez nas-Tropicieli wiedzy, a także można było obserwować bociany online. Była to niesamowita frajda i zabawa. Wielu uczniów nie zdawało sobie sprawy, że nasze roboty pobudzają tyle zmysłów ludzkich.

Myślę, że dzisiejszy dzień należy zaliczyć do udanych, gdyż doceniło naszą pracę, a wielu uczniów i nauczycieli mogło zobaczyć jak wyglądała nasza codzienne praca w projekcie.      

                                                                                                        Sergiusz 

Projekt uważamy za zrealizowany w 100 procentach.

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

 

 ©2019 Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. Jeżli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.