26 stycznia w naszej szkole odbyła się lokalna impreza środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie  klas II- VII zaprosili swoich i przygotowali dla nich wiele atrakcji.

 

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem gości przez p. dyrektor Irenę Jaskółkę oraz przez przewodniczącą SU Zuzannę Płóciennik. Głównym punktem programu było przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów naszej szkoły pt. ,,Królowa Śniegu” według scenariusza Adama Szafrańca w reżyserii p. R.Praczyk i p. N.Kowal.

 

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Starej Obrze.

 

Wszyscy mali aktorzy profesjonalnie opanowali kunszt sztuki aktorskiej wspaniale wywiązali się z powierzonych im ról, a rodzice zadbali o kostiumy  i rekwizyty.  Całość dopełniał śpiew solistek: Z. Płóciennik, W. Grześkowiak  i J. Wojcieszyńskiej. Ta ostatnia zaśpiewała również solo piosenkę pt. „Laleczka z saskiej porcelany” za wykonanie której uczennica zdobyła I m-ce na szkolnej Gali Piosenki.

Kolejnym punktem programu uroczystości były pokazy taneczne uczniów. Grupa starsza i młodsza wspólnie zaprezentowała swoje umiejętności do muzyki EGO, a następnie każda z grup prezentowała się oddzielnie. Wystąpił też duet taneczny sióstr Z. Walczak i R. Walczak.

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Starej Obrze.

 

Na gości czekał też poczęstunek- kawka, herbatka i ciasto. Dzięki sponsorom były też owoce i zimne napoje, a Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich pyszne kanapki.

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Starej Obrze.

 

 

Dodatkowo wnukowie razem ze swoimi dziadkami mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, która cieszyła się ogromnym powodzeniem.

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Starej Obrze.

 

 

Nad oprawą muzyczną uroczystości czuwał p. M. Lis, który prowadził  zabawy  i pląsy dla babć i dziadków oraz przygotował śpiewniki.  Biesiadnym śpiewom   i tańcom nie było końca, a zaproszeni goście zapewniali, że z pewnością wrócą do nas w przyszłym roku.

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Starej Obrze.

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Starej Obrze.

 

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa w Starej Obrze.

 

KOCHANI DZIADKOWIE DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ OBECNOŚĆ, ZA WASZ UŚMIECH I KAŻDE MIŁE SŁOWO :D

 

Renata Praczyk 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

 

 ©2019 Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. Jeżli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.