18 czerwca w klasie III odbył się Kurs Pierwszej Pomocy. Uczniowie od pierwszej klasy systematycznie uczestniczyli w takich kursach prowadzonych przez panią Natalię Kowal. Nasza szkoła bierze udział w programie "Ratujemy i Uczymy Ratować". Podczas zajęć uczniowie poznają zasady udzielania pierwszej pomocy. Uczą się przede wszystkim postawy pewności co do swoich umiejętności, aby w sytuacji zagrożenia życia móc pomóc drugiej osobie.

 

DODATKOWE LEKCJE- LEKCJE RATOWANIA ŻYCIA TO DOBRE PRZEDSIĘWZIĘCIE, KTÓRE BĘDZIEMY SYSTEMATYCZNIE PRAKTYKOWAĆ W NASZEJ SZKOLE !!!

 

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁ KURS PIERWSZEJ POMOCY NA BLOGU KLASY III

 

 

 

 ©2019 Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. Jeżli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.