DSC02851

 

Po feriach zimowych w naszej szkole odbyło się uroczyste zatwierdzenie KODEKSU 2.0 SZKOŁY PODSTAWOWEJ  W STAREJ OBRZE przez wszystkich uczniów i nauczycieli. Całość została przeprowadzona i przygotowana przez panią Natalię Szajber.

Na jednej z dłuższych przerw my- uczniowie i wychowawcy spotkaliśmy się w naszej klasie. Na miejscu uczennica klasy VI Patrycja Klupś odczytała pełną wersję naszego szkolnego Kodeksu 2.0. Następnie wszyscy obecni zostawili swój jedyny, niepowtarzalny odcisk palca pod kodeksem w celu jego zatwierdzenia.

 

TIKOMANIACY Z KLASY II

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 ©2019 Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. Jeżli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.